Müügitingimused

Ostukorv luuake hetkest, mil Klient on vajutanud lingile „Lisa korvi“. Tellimuse vaatamiseks tuleb vajutada nuppu „Ostukorv“. Tellimuse vormistamiseks tuleb vajutada nuppu „Mine maksma“. Seejärel suundab e-pood Kliendi Kassasse, kus tuleb täita vajalikud andmed tellimuse vormistamiseks:

− Kliendi ees- ja perekonnanimi
− Aadress
− Telefon
− E-posti aadress

Tellimus sooritatakse kui Tellimuse ülevaate lehel vajutada nupule „Esita tellimus“. Tellimuse tasumisel saad kasutada makseviisina Maksekeskus AS pangalinke (SwedbankSEBLuminor, LHV, Coop Pank, Pocopay) tasudes 100% tellimuse summast koheselt peale ostu vormistamist. Sind suunatakse automaatselt valitud pangalingi kaudu maksma. Tasumise valuuta on €. HPR Grupi OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, HPR Grupi OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Esitatud tellimust, st kui Sulle on saadetud e-mailile tellimuse kinnitus koos tellimuse numbriga, Sa enam muuta ei saa. Muudatuste tegemiseks tuleb pöörduda kassideilusalong.eu klienditeenindusse telefoni teel (+372) 56 669 894 või saata e-mail kassideilusalong@gmail.com.
Juhul, kui pangalingiga makstes tekib tõrge või sinu pangakonto on mõnes pangas, mille pangalinki meil ei ole, võid oma tellimuse esitada ka e-maili teel kassideilusalong@gmail.com ja me saadame Sulle arve ülekandega tasumiseks.

Kauba kohaletoimetamine

Kassideilusalongist ostes on sul võimalus valida kahe erineva kohaletoimetamise viisi vahel. Lisaks pakume võimalust kaubale ise järele tulla! Kaubad toome Sinuni üldjuhul kolme tööpäeva jooksul. Kuid mõnikord (sõltuvalt transpordiviisist ja ka kaubast) võib see aega võtta kuni 7 tööpäeva. Kui soovid kaubale ise järele tulla, võid seda teha järgmisel päeval pärast tellimuse esitamist/maksmist.

Omniva pakiautomaadid

Omniva pakiautomaati saad tellida kaupu, mille max kaal on 30 kg ja mille mõõdud ei ületa 41 cm x 38 cm 64 cm. Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Kontrollige ega pakk pole kannatada saanud, kontrollige paki sisu üle ja veenduge, et pakis olevad asjad on terved. See soovitus kehtib eriti siis, kui tellisid näiteks keraamilisi toidunõusid lemmikule, kassi liivakasti või mõne puuri ehk toote, millel on keraamilisi või plastikust osasid ja mis võivad puruneda, kui pakki on loobitud või muljutud. Kui midagi on katki, esita oma pretensioon lähimas postkontoris või Omniva klienditeeninduskeskuse telefonil (+372) 661 6616! Kui teie oma pretensiooni koheselt ei esitanud, siis ei ole ka meie kohustatud katkist toodet hüvitama või välja vahetama.

Smart Posti pakiautomaadid

Smart Posti pakiautomaati saad tellida kaupu, millede kõikide külgede mõõdud jäävad alla 60 cm ja mille kaal jääb alla 25 kilo. Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS sõnumiga teade. Siis jääb sul üle vaid minna pakiautomaadi juurde ja sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.

Kontrollige ega pakk pole kannatada saanud, kontrollige paki sisu üle ja veenduge, et pakis olevad asjad on terved. See soovitus kehtib eriti siis, kui tellisid näiteks keraamilisi toidunõusid lemmikule, kassi liivakasti või mõne puuri ehk toote, millel on keraamilisi või plastikust osasid ja mis võivad puruneda, kui pakki on loobitud või muljutud. Kui midagi on katki, esita oma pretensioon Smartposti infotelefonil (+372) 43 54 547 või (+372) 53 495 775 või e-kirja teel info@smartpost.ee. Ning siis teavitage katkisest tootest ka meid. Kui teie oma pretensiooni koheselt ei esitanud, siis ei ole ka meie kohustatud katkist toodet hüvitama või välja vahetama.

Tule kaubale ise järgi

Kaubale ise järgi tulles Vabaduse pst 166 säästad transporditasu. Võimalusel võtke kaasa ka Teie e-mailile tulev tellimuse kinnitus, aga piisab ka, kui ütlete oma nime. Kaubale võid järgi tulla järgmisel tööpäeval pärast tellimuse esitamist/maksmist. Palume kaubale järgi tulla nädala jooksul pärast tellimuse esitamist. Kui Te mingil põhjusel nii kiiresti ei jõua, siis andke sellest meile teada: kassideilusalong@gmail.com

Transport Eestist väljapoole

Kui soovid kaupu tellida Eestist väljapoole, siis palume meiega meili teel – kassideilusalong@gmail.com ühendust võtta ja siis lepime transpordiviisis, -hinnas ja maksetingimustes eraldi kokku.

Tellimuse tühistamine ja toodete tagastamine

  • Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (välja arvatud eritellimus st spetsiaalselt kliendi jaoks tootjalt tellitud toode, mis ei esine Kassideilusalong e-poe tavavalikus).
  • Tagastatava kauba kulu maksab HPR Grupi OÜ.
  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Taganemisõiguse kasutamiseks peab klient tootepakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Tootega tutvumiseks võib seda kasutada viisil, mis on vajalik asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks peab tarbija käsitlema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt teha seda poes.
  • Taganemisavaldus peab olema firmale HPR Grupi OÜ’le saadetud kirjalikult aadressil kassideilusalong@gmail.com tähtaja (so 14 päeva) jooksul. Avaldusse tuleb märkida tellimuse number.
  • Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse Kliendi pangakontole 14 päeva jooksul (tavapäraselt teeme seda 3 tööpäeva jooksul) peale avalduse esitamist e-posti aadressile kassideilusalong@gmail.com, eeldusel, et kaup tagastatakse selle aja piires Kasside Ilusalongi
  • Kauba tagastamise kulu maksab HPR Grupi OÜ.
  • Kui tagastatav toode on viga saanud ja antud olukord on põhjustatud Kliendi poolt toote mittesihipärase/hoolimatu kasutamise, ümberehitamise või ebakorrektse kokkupaneku või lahtivõtmise tulemusena või Kliendi süü või hoolimatuse tõttu või vale hoiustamise tõttu tekkinud asjaoludest jätab kassideilusalong.eu endale õiguse tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Kliendi poolt kauba eest tasutud ning tagastamisele kuuluva summaga ning mitte tasuma kauba tagastamisega seotud transpordikulu. Juhul, kui Klient ei ole nõus tasaarvestamises näidatud väärtuse vähenemisega, on tal õigus tagastatud toote väärtuse vähenemise kindlaks tegemiseks või tekkinud situatsiooni süüdlase tuvastamiseks kasutada sõltumatu eksperdi hinnangut.
  • Juhul kui Klient kaotab toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Kliendil õigus oma tellimus tühistada edastades aadressile kassideilusalong@gmail.com vastavasisulise avalduse. Kliendi poolt tasutud ettemaks tagastatakse 14. päeva jooksul peale Kliendi poolt vastava avalduse esitamist.
  • Kasside Ilusalong jätab endale õiguse mitte tühistada Kliendi tellimust ning mitte vastu võtta tagastatud kaupa juhul, kui ostetud tooted olid tellitud lähtuvalt kliendi erisoovist st.tootjalt spetsiaalselt kliendi jaoks tellitud tooteid, mida ei esine kassideilusalong.eu internetipoe standardvalikus.
  • Kassideilusalong jätab endale õiguse tühistada Kliendi tellimus juhul, kui tellitud kaup on kassideilusalongi laos otsas ning Klient ei ole nõus Kassideilusalongi poolt pakutava asendustootega või pikenenud tarneajaga.