#1-All Systems Super Cleaning and Conditioning Shampoo 250 ml

14,24 sisaldab KM

2 laos

Tootekood: 01990249 Kategooriad: ,

Karvu hoolikalt puhastav spetsiaalse koostise ja konditsioneeriga shampoon säilitab karvkatte struktuuri. Tänu unikaalsele koostisele on shampoon kiiresti ja täiekult mahapestav, jättes sädeleva ja suurepäraselt puhta kasuka värvi- ja tekstuuri muutuseta. Super-Cleaning & Conditioning Shampoo on ohutu, sest sisaldab vaid naturaalseid ja kahjutuid komponente. Shampooni valmistamisel ei kasutata karvkatet kahjustada võivaid alkoholi, õli ega silikoontooteid. Tänu sellele on shampooni võimalik kasutada igapäevase hooldusvahendina ning kutsikate, imetavate ja tundliku nahaga koerte pesemisel. Pakend:250ml Ph tase: 6,25% Kontsentraat: 10:1 Lemmikloomad: kassid, koerad.
USA toode.
Description
The most gentle shampoo of all, safe enough to be used every day, on even the most sensitive of skins and fragile of coats. Super Cleaning and Conditioning Shampoo is totally residue free, it rinses quickly and completely. Safe for puppies and kittens.
Ingredients:
Water, Ammonium lauryl sulfate, Cocamidorpopyl betain, Cocamide DEA, Propylene glycol, Glycerine, DMDM Hydantoin, Citric acid and Fragrance
RECOMMENDED FOR USE ON PETS ONLY! – KEEP OUT OF REACH FROM CHILDREN!