Chris Christensen White On White Shampoo 437 ml

25,41 sisaldab KM

5 laos

Tootekood: 70180 Kategooriad: ,

Chris Christensen White On White Shampoo 437ml White On White värvishampoon sisaldab lillakaid värvipigmente mis tungivad karva pealmisesse kihti, neutraliseerides tahtmatud plekid, mida pesemine ei eemalda. Hoiab soovitud karvatooni. Ei määri karva pealispinda, laseb valgust läbi poolläbipaistva karvapinna, et lisada läiget ja värvi. Annab täiustatud sära ja värvi kuni 4. nädalaks. Võib kasutada kõigi karvatoonide ja tõugude puhul. Eemaldab plekid ja muudab kõik värvid optiliselt intensiivseks. Sobib valgete kasside ja koerte pesemiseks. Kasutusjuhend: Lahjenda shampoon 1:8 sooja veega ja hõõru kasukasse vahule. Lasta toimida 10 minutit, loputada hoolikalt. Vajaduse korral korrake protsetuuri. Peale pesu lisage kindlasti Chris Christensen niisutavat palsamit. Kui karvkate on 15-20% ulatuses valge, kasuta White On White`i. Kui sa kahtled, millist värvishampooni kasutada, võta alati White On White.
USA toode.
Description

Chris Christensen White on White Shampoo gets the yellow out! Unlike other whitening shampoos, White on White can be used on all coat colors! This product is an optic intensifying treatment within a shampoo, removing all yellow stains with a lustrous sheen on darker colors.

  • Contains NO bleaching agents, harsh chemicals or softening agents
  • Neutralizes unwanted stains that cleansing does not remove
  • Lasts up to 4 weeks and will not rub off on hands or clothing
  • Made in the USA

Directions

Shampoo with your favorite Chris Christensen shampoo. Apply White on White directly to the coat. DO NOT DILUTE. Work into a lather, massaging product into the coat. Allow to remain in the coat for 2-10 minutes depending on the porosity and texture of the coat. Rinse thoroughly with warm water.FIRST TIME USERS: A spot test is recommended in an inconspicuous area of the coat before applying all over.