Chris Christensen Ice on Ice Detangling and Finishing Spray

25,00 sisaldab KM

5 laos

Tootekood: 70365 Kategooriad: ,

Chris Christensen Ice on Ice Spray. Ice on Ice on karvadesse jäetav palsam ja viimistlussprei. Ülitõhus pusade eemaldaja koos päikesekaitsega. Uudistoode piiramatute kasutusvõimalustega. Annab imeilusa läike, samal ajal takistades karva pulstumist. Ice on Ice tekitab karvale kaitsva kihi, mis lukustab niiskust. See pole õline ning takistab mustusel, tolmul, vihmal ja uriinil karvkattesse imbuda. Moodustades kaitsva kihi väljaspoolt tuleva mustuse ja karva vahele. Selle abil saab karv suurepärase läike ja on kergesti kammitav ning elujõuline. Väldib karva katkemist ning välja langemist kammimisel. Pusade puhul piserda otse pusadele, näppides pusad lahti. Ära tee väga märjaks. Alusta kammimist otstest, liikudes ülespoole kuni pusad on täielikult eemaldatud. Hoiab ära statilise elektri. Sisaldab päikesekaitset. Ei vaja maha loputamist. Sprei on vees lahustuv.
VIIMISTLUSPIHUS: udu kergelt üle karva harjamise ajal, et taltsutada karva ja lisada kerget läiget

KONDITSIONEERIMINE: Pihustage lühikeste ja kiirete liigutustega ühtlaselt märjale või kuivale karvkattele. Ärge üleküllastage. Kammige või harjake karv läbi, veendudes, et otsad on töödeldud.

USA toode.

Chris Christensen Ice on Ice Detangling and Finishing Spray adds elasticity and strength to the coat, repels dirt, dust, urine and other pollutants that can damage and break the coat. The water soluable formula can be added to the final rinse for a truly beautiful coat.

  • Fortifies and protects the coat
  • Creates a protective barrier that locks in moisture
  • UV protectants prevent fading coat color
  • Dilute concentrate 15:1
  • Made in the USA

Directions for Use

FINISHING SPRAY: Mist lightly over the coat while brushing to tame fly-a-ways and add a light shine

DEMATTING: Spray liberally on the matt. Work in product with your fingers and loosen the matt by pulling it apart with your fingers. Carefully brush/comb through until the matt is removed

CONDITIONING: Using short, quick strokes spray evenly on wet or dry coat. Do not overly saturate. Comb or brush through the coat, making sure ends are treated. Continue normal styling routine

Made in the USA